Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin Gimnazjalny 2013: Polski, historia, wos ODPOWIEDZI, ARKUSZE

Utworzony przez Karolajna., 23 kwietnia 2013 r. o 12:53
http://catshare.net/DD5tdA0tE1vFiKzY/Odpowiedzi.zip DLA NIECIERPLIWYCH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja w charakterystyce pisałem o alku z kamieni na szaniec ale zapomniałem wyglądu zewnętrznego a tak przy okazji kiedy będą odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HISTORIA I WOS OKROPNE.. DLA NASZEJ KLASY TRUDNE. POLSKI DOŚĆ ŁATWY;) PISAŁAM O SANTIAGO "STARY CZŁOWIEK I MORZE" ;d MAM NADZIEJĘ ŻE JAKOŚ TĄ CHARAKTERYSTYKĘ NAPISAŁAM;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia i WOS nawet, nawet, chociaż to się zaraz okaże. Natomiast polski... MASAKRA! Nie spodziewałam się charakterystyki... pisałam o Zbyszku z Bogdańca, nic prawie o nim nie wiedząc. Zadania zamknięte zawaliłam na całej linii. A ten wierszyk czy co to było Kochanowskiego- o ja cię! W ogóle nie zrozumiałam... Oby jutro było lepiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nastawiłam sie na rozprawke -,-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wcale nie było rozprawki tylko charakterystyka i wcale nie Zbyszka tylko kogoś, kto jest dla nas odważny ;p ogólnie i his/wos i polski proste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się kompletnie nie spodziewałam charakterystyki, oj będzie źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier***e.. Jak czytam wypowiedzi innych to aż mnie nosi.. Rozprawka o Zbyszku? Nie mogli podać dwóch różnych tematów wypracowań, no ludzie.. Ja napisałam o Małym Księciu, i jest git, nawet mi miejsca brakło. xd Polski prościzna, WOS prościzna, nad Historią bym tak nie kwiczała... Kiedy odpowiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wcale nie miało być o Zbyszku tylko o dowolnym bohaterze literackim, który odznaczał się odwagą ; ) W moim przypadku to Staś z "W pustyni i w puszczy" ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy będą odpowiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było tak źle ;p Ale nazwisko Rudego całkiem mi uciekło -,- Czekamy na odppp!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było W MIARĘ historię mam na 80% najgorsze było te zadanie z powstaniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Histooria Polski, zaskoczenie ;O Pisałem o Alku z Kamieni Na Szaniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolałabym rozprawkę! opisałam Bilba Bagginsa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie połowa szkoły o Antygonie i Kamieniach na szaniec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że opisałaś nie tą osobe, wcale nie znaczy że możesz odrazu mieć 0 pkt. Jakies tam punkciki załamiesz, chociaz 1 za temat .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia trudna (gdyż się jej nie uczę), ale polski mi się podobał, choć miałam wieeeelką nadzieję na rozprawkę Opisałam Oskara z "oskara i pani róży" ;-))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego napisaliście że była rozprawka z "Krzyżaków", jak była charakterystyka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokladnie ! my tez tylko cały czas rozprawki i rozprawki , a tu ta pieprzona charakterystyka ;<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie są jakies odpowiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...